Arte Teknoloji, Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda 14 yıllık tecrübeye sahip profesyonel bir kadro ile 2006 yılında kurulmuştur. 2006 yılından bugüne müşterilerine uzman kadrosu ile elektronik güvenlik sistemlerinde teknolojik çözümler üretmektedir.

Arte Teknoloji, Elektronik güvenlik ekipmanları pazarının lideri olan Pelco, Samsung, Schrack, Rosslare, HID, Hikvision, Schneider Electric, Assa Abloy ve Hirschmann Networks gibi dünya devi şirketlerinin ürünlerini kullanarak, entegre güvenlik çözümleri sunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana düzenli ve planlı bir şekilde büyüyen firmamız sunduğu teknolojik çözümler ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak alanında lider üreticilerle çalışmaktadır. Türkiye’nin pek çok şehrinde servis noktaları olan firmamız, yüzlerce başarılı projeye imza atmış olmanın haklı gururu ve özgüveni ile her yıl daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Titiz çalışma, kalite ve sürekli hizmet sunmayı ilke edinmiş olan Arte Teknoloji, projelerinde, yerel yönetmeliklere ve uluslar arası standartlara bağlı kalarak mühendislik hizmetleri sunmakta, alanında uzman teknik ekibiyle hızlı ve kalıcı çözümler sağlamaktadır. Elektronik güvenlik sistemlerinde, proje danışmanlığı, projelendirme, satış sonrası servis, bakım ve sistem geliştirme hizmetlerine, sistemin sürekliliğini sağlamak açısından önem vermektedir.

Bunu paylaş: