Porland Porselen Bilecik Tesisleri EDRS Depolama- Paketleme ve Sevkiyat Alanı

Dünyada birçok sofrayı süsleyen PORLAND ürünleri; 300.000 m2 açık 70.000 m2 kapalı alana kurulmuş Bilecik Tesisleri’nde üretilmektedir. Üretiminin %65’ini dünyanın birçok ülkesine ihraç etmesi ve 48 milyon adet toplam üretim kapasitesinin tümünün %100 yerli sermaye ile Türkiye’de gerçekleştirmesi Porland Porselen’i sektörünün lider markalarından biri haline getirmiştir.
İlave EDRS Depolama- Paketleme ve Sevkiyat Alanı Bilecik Tesisleri’nde; SchrackSeconet marka Yangın Alarm ve Algılama Sistemi ile Rosslare Kartlı Geçiş Sistemi tercih edilmiştir. Her projemizde olduğu gibi bu projemizde de can ve mal güvenliği bizim için oldukça önemli bir yerdedir. Ülkemizde her geçen gün güvenlik sistemlerine verilen öncelik artmakta ve bu işimizi daha kritik bir noktaya taşımaktadır.  Bu şekilde insanların hayatlarına dokunmak; bu sektörde olmamızın nedeni ve mutluluğudur.

MNG Altın Madenleri Burkina Faso ve Liberya

MNG Altın Madenleri Burkina Faso ve Liberya projeleriyle birlikte ARTE TEKNOLOJİ olarak; 38 farklı ülkede adımızı duyurmuş olmaktan çok mutluyuz. Türkiye’de daha önce altın madeni projesinde yer almış olsak da ilk yurtdışı altın madeni projelerimiz olması özelliği ile Burkina Faso ve Liberya Altın Madenleri bizim için oldukça önemli bir yerde.
CCTV, Yangın Algılama Sistemleri gibi aktif ve pasif sistemler kurduğumuz bu projelerin sahibi MNG Gold hakkında da sizleri bilgilendirmek isteriz:
Yurtdışında madencilik yapan en önemli Türk şirketlerinden biri MNG Holding’e ait MNG Gold; son yıllarda bu alana yaptığı yatırımlarla adını duyurdu. 2016’da Kanada merkezli Aureus Mining adlı şirketin yüzde 55’ini satın alan MNG Gold, 2 farklı ülkede 3 önemli işletmeye sahip bulunuyor. Bu işletmelerden Burkina Faso’daki Youga Altın Madeni’ni Endeavor Mining şirketinden satın aldı ve 2017’de de üretime başlattı. Diğer iki maden ise Liberya’da bulunuyor. Yeni Liberty ve Kokoya altın madenlerinde 7 farklı saha keşfi lisansı bulunan MNG Gold Liberia, ülkedeki en büyük altın madenlerinin ikisini de elinde bulunduruyor. Aylık 8 ila 10 bin ons arasında altın çıkaran bu iki madenin geliştirilmesi için de MNG, her yıl arama ve geliştirme ekipmanlarına milyonlarca dolarlık yatırım yapıyor.

RADISSON BUSINESS HOTEL İZMİR, ALİAĞA

Ege’nin incisi İzmir’in ilçesi olan Aliağa’da, dünyaca ünlü Radisson Hotel zincirlerinin yeni parçası olarak hayata geçirilen hoteli, business konsepti ile tüm ziyaretçilerine konforlu bir konaklama vaat ediyor. Yaklaşık 12.000 m2’lik inşaat alanına sahip olan RADISSON BUSINESS HOTEL İZMİR, dünya standartlarındaki Radisson hizmet anlayışı ve RMA Grup kalitesi ile sadece İzmir’in değil, tüm Türkiye’nin yıldızı olmaya aday durumda.
ARTE Teknoloji olarak; bu projede Schrack Seconet ve Hikvision markalarıyla, Yangın Algılama, CCTV ve Kartlı Geçiş Sistemleri’ni kurduk. Kalitesinden emin olduğumuz ve bu konuda ödün vermeyeceğimiz bu sistemlerimizle Radisson Hotel zincirlerinde yer almak bizim için büyük önem taşıyor.

PERPA Ticaret Merkezi B Blok

PERPA Ticaret Merkezi B Blok için ihbar ve yangın alarm sistemi ihalesi sonuçlandı. 25 Mayıs 2021 Salı günü gerçekleşen ihaleye, teklif veren ve yeterlilikleri ihale komisyonu tarafından uygun bulunan 6 firma katıldı. İhale komisyonu olarak PERPA B Blok Yönetim Kurulu, ihaleye katılan firmaların yetkilileri ve ihaleyi izlemek isteyen kat malikleri PERPA B Blok Mithat Yümlü Toplantı Salonu’nda bir araya geldi. Kapalı fiyat teklif zarfları tüm katılımcıların huzurunda tek tek açıldı ve firma isimleri belirtilmeden teklifler ilan edildi. ARTE Teknoloji; PERPA Ticaret Merkezi B Blok için ihbar ve yangın alarm sistemi ihalesine en uygun fiyat teklifini vererek Schrack Seconet markası ile projeyi kazandı, 14 Haziran 2021 tarihinde sözleşme imzalandı. İhbar ve yangın alarm sistemi kurulumu başlıyor.

SİLİVRİ HERDEM SAĞLIKLI YAŞAM KÖYÜ

İstanbul’un içinde ama karmaşasının dışında Silivri’de; ağaçlara, çiçeklere, sebze-meyve bahçelerine, parklara, kır kahvelerine, yürüyüş yollarına, etkinlik alanlarına, hobi bahçelerine ayrılmış, 110 dönüme yayılmış bir köy olarak yeni bir tesis kuruluyor.
Her an güvende olduğunuzun bilinciyle içiniz rahat bir şekilde yaşayabileceğiniz, doğanın güzellikleriyle uyanacağınız, araçsız sokaklarında yürüyüşler yapabileceğiniz bir köy olması planlanan HERDEM Sağlıklı Yaşam Köyü projesi yakın zamanda kapılarını sizlere açıyor.
Biz de ARTE Teknoloji olarak bu projenin bir parçası olduğumuzu paylaşmak istedik. CCTV, kartlı geçiş, yangın algılama, acil çağrı, intercom gibi elektronik emniyet ve güvenlik sistemlerini bizim yaptığımızı gururla duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

UNIFREE DUTY FREE, ISTANBUL HAVALİMANI

UNIFREE, 2015’den beri Duty Free mağazalarının tek işletmecisidir. İstanbul Havalimanı’nda, perakende alanında dünyanın en iyi havalimanı alışveriş deneyimini sunmayı hedefleyen UNIFREE; müşterilerine yenilikçi mağaza konseptleriyle prestijli, lüks, moda ve güzellik markalarını içeren konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatmaktadır. Büyüklükleri 4200 m2 ile 28 m2 arasında değişen farklı konseptteki mağazaları, toplamda 53.000 m2’lik alışveriş alanına sahiptir. Duty Free alanı, yerli ve yabancı 1000’den fazla markayı tek çatı altında toplamaktadır.

Benzersiz ve inovatif bir hizmet sunmayı benimsemiş bu köklü marka ile çalışmış olmaktan biz çok keyifliyiz. UNIFREE’ nin dış hatlar, depo ve ofis bölgelerine ARTE eli değmiş olması büyük gurur veriyor. Sabit ve hareketli kameralar ile kurulan CCTV Sistemimiz ile güvenlik konusunda büyük rahatlık sağlayacaklarına eminiz. Kartlı Geçiş Sistemimiz bünyesinde biyometrik ve kart okuyucular ile elektronik güvenliklerini perçinlemiş ve tüm biyometrik okuyucuların tek bir database üzerinden izlenmesini de sağlamış bulunmaktayız.

ANKARA – NİĞDE OTOYOLU

TEM Projesi’nin bir parçası olan Ankara – Niğde Otoyolu; Edirne’den başlayıp, İstanbul’dan geçen devamında Bolu, Ankara, Pozantı üzerinden Adana ve Gaziantep’e ulaşarak Şanlıurfa’da tamamlanan ve ileride yapılması planlanan Şanlıurfa-Habur kesimini de kapsayan büyük bir projedir. TEM’in önemli kısımlarından biri olan bu otoyol, Güney Türkiye TEM ağının eksik parçasını oluşturmaktadır. Ana güzergahı 277 km olan Ankara-Niğde Otoyolu’nun bağlantı yolları dahil toplam uzunluğu 332 km’dir.
ARTE Teknoloji olarak kurulumunu gerçekleştirdiğimiz Pelco markalı CCTV Sistemimiz ile Ankara-Niğde Otoyolu’nda; sabit ve hareketli kameralar aracılığıyla kontrol merkezinden anlık olarak izleme yönetimi sağlanmıştır.

ESAS 01 BURDA ALIŞVERİŞ MERKEZİ, ADANA

60.000 metrekarelik kiralanabilir alanda kurulan Esas 01 Burda Alışveriş Merkezi; Adana’ da 14 Kasım perşembe günü hizmete açıldı.

1.500 metrekare eğlence alanı, 2.750 metrekare hipermarket alanı, 2.000 metrekare elektronik market alanı, 3.000 metrekare yapı market alanı, 7 salonlu sinema kompleksi ve 2.500 araç kapasiteli otoparkı barındıran bu projede; Schrack Seconet markasıyla çalışarak Yangın Algılama Sistemini kurduk ve devreye alınmasını gerçekleştirdik.

KRAL SALMAN CAMİ, MALDİVLER

Maldivler’ de altı katlı ve altı bin kişi kapasiteli Kral Salman Cami Projesi’nin; CCTV  Sistemini Dahua markasıyla, Yangın Algılama Sistemini Schrack Seconet markasıyla, Acil Anons Sistemini ise Bosch markasıyla kurduk  ve devreye alınmasını gerçekleştirdik.

KUZEY MARMARA OTOYOLU

Kuzey Marmara Otoyolu; Asya ve Avrupa kıtasını birbirine bağlayan, ülkemizin en büyük sanayi bölgelerini barındıran Marmara Bölgesi’nin ulaşımını rahatlatacak yüksek standartlı, güvenli, kaliteli ve kesintisiz bir ulaşım yatırımıdır. Kuzey Marmara Otoyolu’nun 4 şeritli tünelleri ise dünyanın en geniş tünelleri olma özelliğini taşımaktadır.
Bu otoyolun bağlantı yolları tamamlandığında toplam 400 kilometrelik yola sahip olacak ve Edirne-Kınalı-İstanbul-Ankara Otoyolu, İstanbul-İzmir Otoyolu ile birleşerek Marmara Bölgesini; Ege ve İç Anadolu Bölgesi’ne otoyol ağıyla bağlayacak, bu sayede de İstanbul’dan Bursa’ya ulaşımın 1,5 saate, İstanbul’dan Eskişehir’e ulaşımın 2,5 saate, İstanbul’dan İzmir ve Ankara’ya ulaşımın 3,5 saate inmesi planlanmaktadır.
Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamında tünellerde ve diğer çeşitli bölgelerde; Hirschmann markasıyla kurmuş olduğumuz network sistemi ile yer almak bizim için büyük mutluluk ve gurur. ARTE Teknoloji olarak hedefimiz 15 yıllık deneyimimizle ve güvenle; başarılı çözümler sağlamak…

TARLABAŞI KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ

GAP inşaat tarafından yapılan Tarlabaşı Kentsel Yenileme Projesi’nde; Yangın Algılama Sistemini iş ortaklarımızdan Schrack Seconet markasıyla, CCTV sistemini ise Wisenet markasıyla yapmaktayız. 18. Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde Avrupa’nın ‘En İyi Kentsel Yenileme Projesi’ ödülüne layık görülen bu proje; İstanbul’un en önemli lokasyonlarından Beyoğlu’nda yer alan toplam dokuz yapı adasını kapsamaktadır. Ofis ve rezidans bölümlerinden oluşan proje ile bölgenin çehresi değişecek; kaybolmaya yüz tutan tarihi doku da yeniden hayat bulacaktır.

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi

Kolay ulaşılabilir bir sağlık merkezi olan İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi, kurum kültürü gereği gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte, hasta odaklı yaklaşımı ile hasta memnuniyetini ve hizmet kalitesini sürdürülebilir kılma hedefiyle hizmet sunmaktadır. 50 bin metrekare kapalı alan üzerinde kurulu hastane, 500’ün üzerinde çalışanı, 100’ün üzerinde öğretim görevlisi ve hekim, 250 yatak kapasitesi, 10 ameliyathane ve yeni doğan, pediatrik, erişkin kapsamında 47 yataklı yoğun bakım ünitesi, teknolojik alt yapısı ile tam donanımlı bir genel hastane olarak hizmet vermektedir.

ARTE Teknoloji olarak Okan Üniversitesi Hastane Projemizde; Yangın Algılama ve Hemşire Çağrı Sistemlerini Schrack Seconet markasıyla, CCTV Sistemini Pelco markasıyla, Kartlı Geçiş Sistemini ise Schneider markasıyla kurduk. Son teknolojiyi ve kaliteyi takip eden değerli müşterilerimizin beklentilerini, kaliteyi ilke edinmiş markalarla karşılamaktan mutlu ve gururluyuz.

SKYLAND İSTANBUL

İstanbul’un simge yapılarından Skyland İstanbul, üç kule ve bu kuleleri birleştiren bir meydandan oluşan mimarisiyle şehrin merkezinde yer alan karma bir yapı olarak tasarlanmış. Yaşam standartlarını yükselten, akıllı bina teknolojileriyle konfor sağlayıp enerji tasarruflu bir yaşamın mümkün olabileceğini kanıtlayan bu yapı, rezidans ve ofislerden oluşuyor.
284 metreyle Türkiye’nin en yüksek yapı kompleksi olan Skyland İstanbul; ayrıcalıklı ve prestijli bir yaşam sürmek isteyenlerin tercihi oluyor. Yüksek teknoloji ve yenilikçi planıyla her detayı incelikle tasarlanmış bu yapı, hayata getirdiği modern bakış açısıyla Seyrantepe’de lüks bir hayat sunuyor.
ARTE Teknoloji olarak; bu projede Schrack Seconet, Pelco ve Schneider Electric markalarıyla, ‘Acil Çağrı’, ‘CCTV’ ve ‘Kartlı Geçiş’ sistemlerini kurmuş bulunmaktayız. Kalitesinden emin olduğumuz ve bu konuda ödün vermeyeceğimiz bu sistemlerimizle Skyland İstanbul’da yer almak bizim için büyük önem taşıyor.

Bunu paylaş: